GoPro Hero 7 ile canlı yayın dönemi başladı

GoPro Hero 7 kullanıcıları için güzel haber. GoPro Hero 7  Bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte GoPro Hero 7  artık YouTube üzerinden canlı yayın yapabilecekler.

GoPro Hero 7 ile canlı yayın dönemi

Sektörün öncü isimlerinden GoPro geçtiğimiz aylarda tanıtımını yaptığı yeni modeli Hero 7 için bugün yayınladığı bir güncelleştirme ile Hero 7 aksiyon kamerası kullanıcılarının YouTube üzerinden canlı yayın yapabileceğini açıkladı. Böylece kullanıcılar ekstra bir program kullanmadan direkt olarak Hero 7 üzerinden canlı yayına geçebilecekler.

Bilindiği gibi GoPro geçtiğimiz aylarda yeni Hero 7 serisini tanıtmıştı. Hero7 Black, Hero7 Silver ve Hero7 White olmak üzere üç yeni model ile seriye devam eden GoPro canlı yayın özelliği getirerek yine bir ilke imza atmış bulunuyor.

GoPro

Şimdilik sadece IOS’da var

Güncelleme şimdilik sadece ios kullanıcıları için geldi, fakat ilerleyen günlerde android kullanıcıları için de geleceğini belirtmek isterim.

Ayrıca Unutmayın

Yeni Hero 7 ailesi, Hero 5 ve Hero 6 ile neredeyse aynı boyutlara sahip. Bu nedenle mevcut GoPro aksesuarlarınızın yeni Hero 7 ailesi ile uyumlu olması gerektiğini söyleyebiliriz. Ayrıca şaşırtıcı olmayan bir şekilde tüm kameraların suya ve toza karşı direnci bulunuyor. LCD ekranlar ve sesli kontrol özelliği de Hero 7 serisinde bulunmaya devam ediyor.

 

 

Yorum yapın