GoPro Hero 5

GoPro Hero 5 ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Servisimizde yapılan GoPro Hero 5 onarımlarının başlıcaları aşağıdakilerdir.


GoPro Hero 5 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek değiştirebilirsiniz. Servisimizde GoPro Hero 5 LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. Ekran Değişimi için Stok sorunuz.
GoPro’unuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Şarj soketi değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.
Kayıt tuşu çok sert basma, darbe yada sıvı ile temas etmesi gibi durumlarla arızalanabilir. Servisimizde kayıt (Shutter)tuşu değişimi orijinal parçası ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.
Açma kapatma tuşu çok sert basma, darbe yada sıvı ile temas etmesi gibi durumlarla arızalanabilir. Servisimizde açma kapatma tuşu değişimi orijinal parçası ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.
Kaydedilen videolarda ses çıkmıyorsa bu sorun GoPro Hero 5’nin içerisindeki dahili mikrofondan kaynaklanmaktadır. Servisimizde mikrofon değişimi orijinal parçası ile garantili olarak yapılmaktadır.
Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.
GoPro Hero 5 su geçirmez yapıya sahiptir fakat bazen kapakların açık kalması yüzünden su geçirebilir. Sıvı ile temas etmiş GoProlar için servisimizden destek alabilirsiniz.
GoPro’nuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada  güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.

GoPro Hero 5


Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • Adres : Bağdat Caddesi Ahenk Apartmanı No:344/E Kadiköy /İstanbul  Divan Pastanesinin karşısında Optipol gözlük mağazasının yanındayız. Yol tarifi için tıklayın.

Açık Servis

Açık olarak dizayn edilmiş servisimizde tüm onarım işlemlerinizi izleyebilir, kullanılan ekipman ve yedek parçaların kalitesini görebilirsiniz.


GoPro Hero 5 için ücretsiz Arıza Tespiti

Cihazınızı servisimize getirdiğiniz anda ücretsiz bir şekilde arıza tespiti yapıyoruz ve size onarım ile ilgili olabilecek minimum maliyeti çıkartıyoruz. Onay vermeniz durumunda onarımı gerçekleştirip teslim ediyoruz. Onarım maliyetini onaylamadığınız cihazınız ile ilgili hiç bir ücret ödemiyorsunuz.


Not: Deniz suyu ile temas etmiş cihazların anakart ve flexlerinde daha çok hasar oluşmaktadır. Eğer cihazınız deniz suyu ile temas ettiyse cihazın pilini çıkarttıktan sonra tatlı su ile yıkanmasını öneririz.