iPhone 11 Pro Servis

iPhone 11 Pro ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 11 Pro servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

iPhone 11 Pro Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 11 Pro ekran değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 11 Pro servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi  için tıklayın.

iPhone 11 Pro Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 11 Pro pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz. Detaylı bilgi  için tıklayın.

iPhone 11 Pro Ahize Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz?
iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 11 Pro servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi  için tıklayın.

iPhone 11 Pro Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi  için tıklayın.

iPhone 11 Pro Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 11 Pro kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır. Detaylı bilgi  için tıklayın.

iPhone 11 Pro Ön Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 11 Pro kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır. Detaylı bilgi  için tıklayın.

iPhone 11 Pro Ses Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

iPhone 11 Pro Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone 11 Pro servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi  için tıklayın.

iPhone 11 Pro Hoparlör Değişimi

Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 11 Pro Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

iPhone 11 Pro Mikrofon Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 11 Pro servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.

iPhone 11 Pro Anakart Onarımı

Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfamızı inceleyin.

iPhone 11 Pro Sıvı Teması Tamiri

iPhonelar sıvı ile temas ettiklerinde pillerinden ayrılamadıkları için çok çabuk oksitlenmeye başlar.Bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa sürede servisimize başvurmanız gerekmektedir. iPhone 11 Pro servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi için yazımızı inceleyin.

iPhone 11 Pro Yazılım Güncelleme

Telefonunuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada yeterli hafıza olmadığı için güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • WhatsApp : 0532 727 11 15
  • Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy /İstanbul   Yol tarifi için tıklayın.

iPhone 11 Pro Servis