iPhone 4S Servis

iPhone 4S ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 4S servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


iPhone 4S Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 4S LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 4S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 4S pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz?
iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 4S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 4S kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 4S kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone 4S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 4S Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 4S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
iPhonelar sıvı ile temas ettiklerinde pillerinden ayrılamadıkları için çok çabuk oksitlenmeye başlar.Bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa sürede servisimize başvurmanız gerekmektedir. iPhone 4S servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Telefonunuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada yeterli hafıza olmadığı için güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • Adres : Bağdat Caddesi Ahenk Apartmanı No:344/E Kadiköy /İstanbul  Divan Pastanesinin karşısında Optipol gözlük mağazasının yanındayız. Yol tarifi için tıklayın.

 

iPhone 4S Servis