iPhone 7 Servis

iPhone 7 ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 7 servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


iPhone 7 Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 7 LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 7 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.
Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone 7 pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.
Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz?
iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 7 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.
Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.
Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 7 kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.
Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone 7 kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.
Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.
Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone 7 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.
Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone 7 Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.
Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 7 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.
Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfamızı inceleyin.
iPhonelar sıvı ile temas ettiklerinde pillerinden ayrılamadıkları için çok çabuk oksitlenmeye başlar.Bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa sürede servisimize başvurmanız gerekmektedir. iPhone 7 servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi için yazımızı inceleyin.
Telefonunuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada yeterli hafıza olmadığı için güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • WhatsApp : 0532 727 11 15
  • Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy /İstanbul   Yol tarifi için tıklayın.

iPhone 7 Servis