iPhone XR Servis

iPhone XR ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone XR servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XR LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone XR servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XR Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone XR pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone XR Ahize Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz?
iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone XR servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XR Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone XR Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XR kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone XR Ön Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XR kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone XR Ses Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone XR Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone XR servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XR Hoparlör Değişimi

Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone XR Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone XR Mikrofon Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone XR servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XR Anakart Onarımı

Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.

iPhone XR Sıvı Teması Tamiri

iPhonelar sıvı ile temas ettiklerinde pillerinden ayrılamadıkları için çok çabuk oksitlenmeye başlar.Bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa sürede servisimize başvurmanız gerekmektedir. iPhone XR servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XR Yazılım Güncelleme

Telefonunuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada yeterli hafıza olmadığı için güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.


Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy /İstanbul   Yol tarifi için tıklayın.

iPhone XR Ekran Değişimi