iPhone XS Max Servis

iPhone XS Max ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone XS Max servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


Ekran Değişimi

Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XS Max LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone XS Max servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Pil Değişimi

Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi kadar dayanmıyorsa, cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa, piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone XS Max pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.


Ahize Değişimi (İç Kulaklık)

Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz?
iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone XS Max servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone X Ahize Değişimi

iPhone X Şarj Soketi Değişimi

Şarj Soketi Değişimi (Lightning Port)

Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.


Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XS Max kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone X Kamera Değişimi

iPhone X Kamera Değişimi

Ön Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XS Max kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.


Ses Tuşu Değişimi (Yan Tuşlar)

Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone X Hoparlör Değişimi

iPhone X Açma Kapatma Tuşu

Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone XS Max servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.


Hoparlör Değişimi

Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone XS Max Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.


iPhone X Hoparlör Değişimi

iPhone X Mikrofon Değişimi

Mikrofon Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone XS Max servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.


Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy /İstanbul   Yol tarifi için tıklayın.