iPhone XS Servis

iPhone XS ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone XS servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


iPhone XS Ekran Değişimi

iPhone XS Cihazınızın ekranı kırıldıysa, çatladıysa, görüntüde problem varsa servisimize gelerek 60 dakika içerisinde değişim yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XS LCD değişimi orijinal parçasıyla ve garantili olarak yapılmaktadır. iPhone XS servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XS Pil Değişimi

Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek iPhone XS pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone XS Ahize Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı tarafın sesini duyamıyor musunuz?
iPhoneların kronik bir problemi olan ahize (İç Kulaklık) probleminiz olabilir.Servisimize gelerek ahize (İç Kulaklık) değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone XS servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuz şarj olmuyor mu ? Şarj soketinizde bir problem mi var? Servisimize gelerek orijinal Lightning Port (Şarj Soketi) değişimini garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone XS Arka Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XS kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone XS Ön Kamera Değişimi

Telefonunuzun kamerasında leke varsa, netleme problemi varsa ,kamera hiç çalışmıyorsa servisimize gelerek kamera değişimi yaptırabilirsiniz. Servisimizde iPhone XS kamera değişimi sırasında orijinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemin 90 gün garantisi vardır.

iPhone XS Ses Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Volume (Ses) tuşlarında bir problem mi var? Sesi azaltıp yükseltmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Servisimize gelerek Volume Button Flex değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz.

iPhone XS Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Telefonunuzun Sleep/Wake Up (Açma/Kapatma) tuşunda bir problem mi var artık eskisi gibi çalışmıyor mu ? Servisimize gelerek orijinal parçasıyla garantili olarak değiştirtebilirsiniz. iPhone XS servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XS Hoparlör Değişimi

Telefonunuzun hoparlöründe bir sorun mu var? Zil seslerinde yada müzik dinlerken cızırtı mı duyuyorsunuz ? Servisimize gelerek iPhone XS Hoparlör değişimini orijinal parçasıyla garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone XS Mikrofon Değişimi

Telefon konuşmalarında karşı taraf sesinizin gelmediğinden mi şikayetçi? Servisimize gelerek mikrofon değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone XS servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XS Anakart Onarımı

Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.

iPhone XS Sıvı Teması Tamiri

iPhonelar sıvı ile temas ettiklerinde pillerinden ayrılamadıkları için çok çabuk oksitlenmeye başlar.Bu gibi durumlarda mümkün olan en kısa sürede servisimize başvurmanız gerekmektedir. iPhone XS servis hizmetimiz uzman teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir.

iPhone XS Yazılım Güncelleme

Telefonunuzda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız yada yeterli hafıza olmadığı için güncelleme yapamıyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.


Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • Adres : Bağdat Caddesi Ahenk Apartmanı No:344/E Kadiköy /İstanbul  Divan Pastanesinin karşısında Optipol gözlük mağazasının yanındayız. Yol tarifi için tıklayın.

iPhone XS Ekran Değişimi