MacBook Air

MacBook Air ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

MacBook Air servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


MacBook Air’nuzun açılıyor fakat ekrana görüntü gelmiyorsa cihazınızda GPU arızası olabilir. Servisimizde ekran kartı (GPU) onarımı ile ilgili destek alabilirsiniz.
Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek MacBook Air pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.
Bilgisayarınızın fanı çalışmıyorsa, çalışırken çok ses çıkartıyorsa, bazen çalışıp bazen çalışmıyorsa. Servisimizde MacBook Air fan değişimi yaptırabilirsiniz.
Bilgisayarınız şarj olmuyor mu ? Şarj girişinde bir problem mi var? Servisimizde MacBook Air şarj sorunları için hizmet alabilirsiniz.
MacBook Air’nuzun Trackpad’i çalışmıyorsa, bazı yerleri algalamıyorsa yada yanlış algılıyorsa, tıklma özelliğinde sorun varsa, Servisimizden Trackpad onarımı için destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızın kulaklık girişi çalışmıyorsa, kulaklık girişinde problem varsa, Servisimizde kulaklık girişi için destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızın Hoparlöründe sorun varsa, ses duyamıyorsanız yada seste sorun varsa, servisimizde MacBook Air ses sorunları ile ilgili destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınız hiç açılmıyorsa anakartında yada farklı donanımlarında problem olmuş olabilir, servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptırarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bilgisayarınız Wİ-Fİ ağlarına bağlanmıyorsa, az çekiyorsa, Servisimizde MacBook Air Wİ-Fİ arızaları ile ilgili destek alabilirsiniz.
Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.
MacBook Air’larda sık yaşanan sorunlardan bir tanesi sıvı temasıdır, kullanım sırasında cihazın üzerine bir şey dökülmesi sonucu sıvı temasına maruz kalan cihazların anakartlarında oksitlenme ve kısa devreler oluşabilir. Servisimizde sıvı temaslı cihazlarınız için destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız, güncelleme yaptırmak istiyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • Adres : Bağdat Caddesi Ahenk Apartmanı No:344/E Kadiköy /İstanbul  Divan Pastanesinin karşısında Optipol gözlük mağazasının yanındayız. Yol tarifi için tıklayın.