MacBook

MacBook ile ilgili bütün problemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

MacBook servis hizmetlerimizden başlıcaları aşağıdakilerdir.


MacBook’uzun açılıyor fakat ekrana görüntü gelmiyorsa cihazınızda GPU arızası olabilir. Servisimizde ekran kartı (GPU) onarımı ile ilgili destek alabilirsiniz.
Piliniz artık eskisi gibi gitmiyorsa cihazınızın şarjı olmasına rağmen kapanıyorsa ve açıldığında belli bir % de açılıyorsa piliniz bitmiş demektir servisimize gelerek MacBook pilinizi orijinali ile garantili olarak değiştirtebilirsiniz.
Bilgisayarınızın fanı çalışmıyorsa, çalışırken çok ses çıkartıyorsa, bazen çalışıp bazen çalışmıyorsa. Servisimizde MacBook fan değişimi yaptırabilirsiniz.
Bilgisayarınız şarj olmuyor mu ? Şarj girişinde bir problem mi var? Servisimizde MacBook şarj sorunları için hizmet alabilirsiniz.
MacBook’uzun Trackpad’i çalışmıyorsa, bazı yerleri algalamıyorsa yada yanlış algılıyorsa, tıklma özelliğinde sorun varsa, Servisimizden Trackpad onarımı için destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızın kulaklık girişi çalışmıyorsa, kulaklık girişinde problem varsa, Servisimizde kulaklık girişi için destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızın Hoparlöründe sorun varsa, ses duyamıyorsanız yada seste sorun varsa, servisimizde MacBook ses sorunları ile ilgili destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınız hiç açılmıyorsa anakartında yada farklı donanımlarında problem olmuş olabilir, servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptırarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Bilgisayarınız Wİ-Fİ ağlarına bağlanmıyorsa, az çekiyorsa, Servisimizde MacBook Wİ-Fİ arızaları ile ilgili destek alabilirsiniz.
Elektronik cihazlarda darbe sadece bizim gördüğümüz parçalara hasar vermez darbe alan cihazların anakartları da zarar görebilir servisimiz bu konuda gerçekten çok iyidir. Anakart onarımları için servisimize başvurabilirsiniz.
MacBook’larda sık yaşanan sorunlardan bir tanesi sıvı temasıdır, kullanım sırasında cihazın üzerine bir şey dökülmesi sonucu sıvı temasına maruz kalan cihazların anakartlarında oksitlenme ve kısa devreler oluşabilir. Servisimizde sıvı temaslı cihazlarınız için destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızda yazılımsal bir problem yaşıyorsanız, güncelleme yaptırmak istiyorsanız servisimize başvurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

  • Telefon : 0216 360 60 90
  • Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy /İstanbul   Yol tarifi için tıklayın.