iPhone Pil Değişimi

iPhone’nunuzun şarjı hızlı bitiyorsa, pil sağlığı kötüleşiyor ve cihazın performansında düşüş yaşıyorsanız, siz de iPhone pil değişimi yaptırmayı  düşünebilirsiniz.

  • Servisimizde, yüksek malzeme kalitesi ve gerçek değere sahip mAh. ve wh(Güç) kapasitesiyle orijinal bataryadan daha uzun deşarj süresi sağlayan piller kullanılır. (+%10 – %33).
  • Önemli olan batarya üzerinde yazan mAh değeri değil, bu değeri ne kadar yansıttığıdır. iPhone pil değişiminde kullandığımız tüm bataryalar etiketi üzerinde belirtilen mAh değerini tam olarak size sunar.
  • Kullandığımız Batarya, kalitesiyle uzun ömürlüdür. En az 800 şarj döngüsü sağlar.
  • Kullandığımız Batarya; aşırı deşarja, aşırı şarja, aşırı voltaja, aşırı akıma ve kısa devre riskine karşı mükemmel güvenlik sağlar.

Yeni iPhone modellerinin pil ömrü iyileşti mi?

İOS 13’ten itibaren pil tasarımında ve pil sağlığında kullanılan teknoloji iyileştirilerek daha iyi pil ömrü sağlandı. Apple geliştirdiği yapay zeka sayesinde, günlük şarj rutininizi izler ve iphone’nunuzun daha verimli bir şekilde şarj edilmesini sağlar. Yeni bir cihaz aldığınızda (İOS 13 sonrası cihazlarda) İyileştirilmiş Pil Şarjı ayarı varsayılan olarak AÇIK’tır (ve bu şekilde tutmalısınız). Telefon ayarlarının Pil Sağlığı alanının size maksimum kapasite ve en yüksek performans hakkında fikir vereceğini de unutmayın. Bu pil kapasitesi ölçüsü, güç ünitenizin ne zaman en iyi verimlilikle çalışmadığını göstermeye yardımcı olabilir.

Pil değişimi yapıldıktan sonra cihazım garantiden çıkar mı ?

Eğer pil değiştime ihtiyacı duyursanız, zaten muhtemelen garantiniz bitmiş demektir.Bunun nedeni, bir pilin yaklaşık olarak 18 ila 24 ay kullanım süresine karşılık gelen yaklaşık 500 şarj döngüsünü tamamlamasıdır. Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

iPhone pil değişimi orijinal parça ile mi yapılıyor ?

Pillerimiz, yüksek malzeme kalitesi ve gerçek değere sahip mAh. ve wh(Güç) kapasitesiyle orijinal bataryadan daha uzun deşarj süresi sağlayacak şekilde üretilmiştir, ancak Apple tarafından yapılmadıkları için “Orijinal” olduklarını söyleyemeyiz. Pillerimiz tamamen yenidir, tamamen test edilmiştir ve 1 Yıl garantilidir.

iPhone Pil Değişimi

Pilleri Orijinal olarak satan başka bir satıcı görürseniz, lütfen dikkatli olun. 

iPhone Pil Değişimi ile ilgili daha fazla soru varsa?

Bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız


Gösterilen sonuç sayısı: 16