iPhone 4S Ekran Değişimi

60 Dakikada Hazır
90 Gün Garanti
Orijinal Yedek Parça
Deneyimli Teknisyen

Stok kodu: 001002001O1S Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone 4S Ekran Değişimi için bize ulaşın.

iPhone 4S Ekranım Kırıldı Ne Yapmalıyım?

iPhone 4S ekranınızın ön camı kırıldıysa, çatladıysa, dokunmatik sorunu yaşıyorsanız, iç ekranınız kırıldıysa servisimize gelerek ekranınızı orijinal parçası ile 60 dakika içerisinde teslim alabilirsiniz.


iPhone Ekran Değişimi Yaptırırsam Garantisi Olacak mı?

iPhone 4S ekran değişimi deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapıldıktan sonra bütün testleri yapılarak size teslim edilir. Servisimizde yapılan ekran değişimlerinde 90 gün BlackApple Servis garantisi vardır. Bu süre içerisinde ekran yada dokunmatik ile alakalı kırılma yada çatlama dışında yaşadığınız tüm sorunlarınız için ekran değişimi tekrar ücretsiz olarak yapılır.


Bize Ulaşın

Telefon : 0216 360 60 90

Adres : Bağdat Caddesi Ahenk Apartmanı No:344/E Kadiköy /İstanbul  Divan Pastanesi’nin karşısında Optipol gözlük mağazasının yanındayız. Yol tarifi için tıklayın.


Açık Servis

Açık olarak dizayn edilmiş servisimizde tüm onarım işlemlerinizi izleyebilir, kullanılan ekipman ve yedek parçaların kalitesini görebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Servisimizde yapılan işlemler için randevu almanız gerekmez.

Hayır silinmez, ekran değişimi sadece parça değişimi ile yapılan bir işlemdir herhangi bir yazılım işlemi gerektirmez. Cihazınızda ki bilgiler nasıl bıraktıysanız o şekilde durur.

Cihazınızın kasasında oluşan deformasyonlar yeni ekranın yerine takılmasını engelleyebilir. Servisimizde ekran montajı yapılmadan önce kasanızdaki hasar büyük ölçüde düzeltilerek yeni ekranın kasanıza mümkün olan en iyi şekilde oturması sağlanır bu işlem tamamen ücretsizdir.
Ekran değişimi yapılırken cihazınızın orijinal touch id’sinin montajı yapılır ve touch idniz çalışır. Not: Eğer ekran kırıldığında touch idniz hasar gördüyse tekrar çalışmayacaktır
Servisimizde ekran değişimleri ekran dokunmatik modüle olarak yapılır değişim sonrası cihazınız dokunmatiği ilk günkü gibi çalışır hiçbir performans kaybı olmaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 4S Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun