iPhone 6S Plus Ön Kamera Değişimi

60 Dakikada Hazır
90 Gün Garanti
Orijinal Yedek Parça
Deneyimli Teknisyen

Stok kodu: S-1006O11 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone 6S Plus Ön Kamera Değişimi için bize ulaşın.

iPhone 6S Plus Ön Kamera Çalışmıyor

iPhone 6S Plus ön kamerası çalışmıyor, ilk açtığımda arka kamera normal çalışıyor ön kameraya geçmek istediğimde donup kalıyor.

Ön kamera, selfie çekmek, FaceTime yada diğer uygulamalarla görüntülü görüşme yapmak için kullandığımız kameradır. Telefonunuzun ön kamerası, cihazınızın yere düşmesi, sıvı ile temas etmesi, darbe alması gibi problemlerden dolayı arızalanabilir.

Eğer ön kameranız çalışmıyorsa, siyah ekranda kalıyorsa, netleme sorunu varsa yada kamera görüntüsünde lekeler varsa kamera değişimi yaptırmanız gerekecektir.

Servisimize gelerek yada kargo ile gönderdiğiniz cihazınızın ön kamerasını orijinal yedek parçası ile 60 dakika içerisinde değiştirip teslim ediyoruz.   


  Açık Servis

  Açık olarak dizayn edilmiş servisimizde tüm onarım işlemlerinizi izleyebilir, kullanılan ekipman ve yedek parçaların kalitesini görebilirsiniz.


  Telefonunuzu Servise getirmeden önce bunları deneyin

  Kılıf, film veya ek aksesuar varsa çıkarın

  Kılıf veya film kamerayı ya da flaşı engelleyebilir ve performansı etkileyebilir. Metalik veya manyetik kılıf ya da kamera ek aksesuarı, optik sabitlemeyi engelleyebilir. Bunların soruna neden olup olmadığını öğrenmek için kamerayı bunlardan hiçbiri olmadan test edin.

  Kameranızda odaklamayla ilgili hâlâ sorun yaşıyorsanız servisimize ulaşın.


  Kamera lensini temizleyin

  Fotoğraflarınız bulanıksa, odaklanmamışsa veya koyu lekeler içeriyorsa kamera lensinin temiz olduğundan emin olun. Lensi temizlemeniz gerekiyorsa mikrofiber bez kullanın. Lenste kir veya birikinti görürseniz veya kamera lensi yanlış hizalanmış veya engellenmiş görünüyorsa daha fazla yardım almak için telefonunuzu servisimize getirin.


  Telefonunuzu yeniden başlatın ve farklı uygulamalarla test edin

  Kamera uygulamasını açtığınızda kapalı veya siyah bir ekran görürseniz aygıtınızı yeniden başlatın. Ardından Kamera uygulamasını kullanarak ve kamerayı kullanan başka bir uygulamayı kullanarak kameranızı test edin.

  Aygıtınızda ön ve arka kamera varsa bunlardan birinin mi yoksa ikisinin birden mi yanıt vermediğini öğrenmek için kontrol edin. Kameraları değiştirmek için ekranın sağ alt köşesindeki düğmeye dokunun*.

  * Aygıtınız yatay moddaysa kamera değiştirme düğmeleri ekranın sol alt köşesindedir.

  Bize Ulaşın

  Telefon : 0216 360 60 90

  Adres : Caddebostan Mah. Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy / İstanbul

  Yol tarifi için tıklayın.

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “iPhone 6S Plus Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun