iPhone 7 Pil Değişimi

(8 müşteri değerlendirmesi)

10 Dakikada Hazır
1 Yıl Garanti
Sertifikalı Teknisyen

Stok kodu: S-1102O11 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone 7 Pil Değişimi için bize ulaşın.

iPhone 7 Pil Değişimi

iPhone 7 cihazların artık üretim yılı itibariyle genel problemi pillerinin erken bitmesi ve şarjının belli bir yüzdedeyken bile kapanmasıdır.

Pil sorunu yaşadığınız cihazlarınız için servisimize başvurabilirsiniz. iPhone 7 pil değişimi 10 dakika içerisinde yapılır. Gerekli ölçümler ve testler yapılarak size teslim edilir. Servisimizde yapılan pil değişimlerinde  1 Yıl BlackApple garantisi vardır.

 • Pil değişimi yapılırken cihazınızda veri kaybı olmaz.
 • Pil değişimi yapıldıktan sonra cihazınızın performası ilk günkü gibi olur.
 • Onarım öncesi ve sonrası pil değerleriniz ölçülür.
 • Pil değişimi ESD ortamda uzman teknisyenler tarafından yapılır

 


Bize Ulaşın

Telefon : 0216 360 60 90

Adres : Caddebostan Mah. Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy / İstanbul

Yol tarifi için tıklayın.


Açık Servis

Açık olarak dizayn edilmiş servisimizde tüm onarım işlemlerinizi izleyebilir, kullanılan ekipman ve yedek parçaların kalitesini görebilirsiniz.


Telefonum Hiç Açılmıyor pil değişimi mi yaptırmalıyım?

Cihazınızda pil sorunu mu yoksa farklı bir güç sorunu mu olduğunu anlamak için iPhone’unuzu test ederiz. iPhone’unuzda pilden kaynaklanmayan bir güç sorunu varsa sorunun asıl nedenini belirleyip onarım fiyatını size bildiririz. Sorununuzu belirlemek için bize ulaşın.


Neden pil değişimi yaptırmalıyım ?

Tüm şarj edilebilir piller tüketim bileşenleridir ve bu bileşenler kimyasal olarak yaşlandıkça daha az etkili hale gelir.

Lityum iyon piller kimyasal olarak yaşlandıkça daha az şarj tutar. Bu durum, bir aygıtın şarj edilmesi için gereken sürenin kısalmasına neden olur. Bu, pilin maksimum kapasitesi ile (aygıtın yeni alındığı zamana kıyasla pil kapasitesi ölçümü) ilişkilendirilebilir. Ayrıca pillerin maksimum anlık performans veya gereken “en yüksek gücü” sunma yeterliliği azalabilir. Bir telefonun düzgün çalışması için elektronik parçaların pilden anlık olarak yük çekebilmesi gerekir. Pilin empedansı, bu anlık güç iletimini etkileyen özelliklerden biridir. Yüksek empedansa sahip bir pil, güç sağlaması gereken sisteme yeterli düzeyde güç sağlayamayabilir. Kimyasal yaşının fazla olması pilin empedansını artırabilir. Şarj düzeyi düşük olduğunda ve soğuk bir ortamda pil empedansı geçici olarak artar. Kimyasal yaşın da fazla olduğu durumlarda empedans artışı daha da önemli bir hal alır. Bunlar pil kimyasının özellikleri olup sektördeki tüm lityum iyon piller için geçerlidir.


Yeni takılan pili ne kadar kullanabilirim ?

Pillerin ömürlerini sizin şarj alışkanlıklarınız belirler. Pilinizin daha uzun ömürlü olması için cihazınızın şarjı %100 dolduktan sonra şarjdan çıkarmalısınız. Pilinizi tamamen bitirmeden örneğin %5˜6 seviyelerinde şarja takmalısınız ve 10 ila 15 günde bir full şarj yapmalısınız. Bu şekilde kullanımla pilinizi 2 yıldan uzun kullanabilirsiniz.

 


Ek bilgi

Marka

Deji

iPhone 7 Pil Değişimi için 8 değerlendirme

 1. Emirhan

  Günde 5 kere şarja taktığım telefonum adete yeniden hayat buldu.

  • BlackApple Servis

   Sağlıkla kullanmanız dileğiyle.

 2. Aynur Eyüboğlu

  Telefonumu neredeyse şarj aletinden ayrı kullanamıyordum. Yeni pil ile bambaşka bir cihaz kullanıyor gibiyim. Teknisyen arkadaşa ilgisi ve değişimi hemen yaptığı için tekrar teşekkür ederim.

  • BlackApple Servis

   Biz teşekkür ederiz, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

 3. Ozan K

  Telefonum sürekli kapanıyordu , yanımda powerbank taşımak zorundaydım , burada pil değişimi yaptırdıktan sonra powerbankın yerini unuttum. Herkese tavsiye ederim çok iyi hizmet aldım .

  • BlackApple Servis

   Teşekkür ederiz, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

 4. Onur Küçük

  Gerçekten 15 dakika bile sürmeden pili değiştirip teslim ettiler.

 5. Burak Y

  Çok hızlı yaptılar gerçekten

 6. Ayşenur Kuru

  iPhone 7 pil değişim fiyatınız nedir acaba?

  • BlackApple Servis

   iPhone 7 pil değişim fiyatı 180Tl’dir.

 7. Gökhan

  Kullandığınız pil kapasitesi orijinal pil kapasitesi gibi 1960 mAh midir?

  Pil değişimimi, pil sağlığım yüzde kaçın altına düştüğünde yaptırmalıyım?(konuyla ilgili tavsiyeniz nedir)

  • BlackApple Servis

   Merhaba
   Güçlendirilmiş 2319 mAh değerine sahip, yüksek kapasiteli pil kullanıyoruz.Pil sağlığı %80’in altına düştüğünde ve 500 şarj döngüsü tamamlandığında pil değişimi tavsiye ediyoruz.

 8. Sümeyye

  Merhaba, iphone 8 plus için fiyat nedir? Ve aynı gün pili değiştirip telefonu teslim ediyor musunuz? Takacağınız pil orijinal mi?

Değerlendirme yap

Hoşunuza gidebilir…