iPhone 7 Plus Açma Kapatma Tuşu Değişimi

Açıklama

iPhone 7 Plus Açma Kapatma Tuşu Değişimi için bize ulaşın.

  • 60 Dakikada Onarım
  • 90 Gün Garanti
  • Orijinal Yedek Parça
  • Deneyimli Teknisyen

iPhone 7 Plus Açma Kapatma Tuşu Çalışmıyor

iPhone açma katma tuşu cihazınızın yere düşmesi, sıvı ile temas etmesi, darbe alması gibi problemlerden dolayı arızalanabilir. Eğer açma kapatma tuşunuz çalışmıyorsa açma kapatma tuşunuzun bağlı bulunduğu ribbon flexin değişimi gerekecektir. Servisimize gelerek yada kargo ile gönderdiğiniz cihazınızın açma kapatma tuşu ribbon flexini orijinal yedek parçası ile 60 dakika içerisinde değiştirip teslim ediyoruz.


Açık Servis

Açık olarak dizayn edilmiş servisimizde tüm onarım işlemlerinizi izleyebilir, kullanılan ekipman ve yedek parçaların kalitesini görebilirsiniz.


iPhone 7 Plus Açma Kapatma Tuşu Değişimi yapılırken bilgilerim silinir mi?

Hayır silinmez, açma kapatma tuşu değişimi sadece parça değişimi ile yapılan bir işlemdir herhangi bir yazılım işlemi gerektirmez. Cihazınızda ki bilgiler nasıl bıraktıysanız o şekilde durur.

Hayır yaşamazsınız. Açma kapatma tuşu arızlarını gidermek için orijinal ribbon flex kullanmadığında tuş hassasiyetinde problem olmaktadır. Servisimizde açma kapatma ribbon flex orijinal parçası ile yapıldığı için tuşunuzun hassasiyeti ilk günkü gibi olacaktır.

Bunun için önce “Ayarlar -> Genel -> Erişilebilirlik” menüsünden AssistiveTouch’ın aktif edilmesi gerekiyor. Sonra da ekranın bir kenarında gözüken ve ekranın istediğimiz yerine taşıyabildiğimiz yuvarlak şekildeki AssistiveTouch seçeneğine tıklıyoruz.
Ardından açılan menüden de “Aygıt” seçeneğine tıklıyoruz. Parmağımızı “Ekranı Kilitle” seçeneği üzerinde basılı tutuyoruz, ta kii ekrana “Kapat” seçeneği gelinceye kadar.Aşağıdaki gibi “Kapat” seçeneği geldikten sonra da zaten artık cihazı kapatmak bildiğiniz gibi (Kapat seçeneğini kenara kaydırıyoruz).
Açma kapatma tuşu çalışmayan bir iPhone  şarja takıldığında  kendiliğinden açılacaktır. Bunun için isterseniz priz adaptörünüzü, isterseniz bilgisayarınızı, isterseniz de powerbankınızı kullanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Telefon : 0216 360 60 90

Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy / İstanbul

Yol tarifi için tıklayın.


Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone 7 Plus Açma Kapatma Tuşu Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun