iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi

60 Dakikada Onarım
90 Gün Garanti
Orijinal Yedek Parça
Sertifikalı Teknisyen

Stok kodu: S-1807ON Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi için bize ulaşın.

iPhone XS Max’iniz şarj olmuyorsa

Piliniz şarj olmuyorsa, yavaş şarj oluyorsa veya bir uyarı iletisi görüyorsanız, şarj soketi değişimi yaptırmanız gerekebilir. Bunun için servisimize gelerek ücretsiz arıza tespiti yaptırdıktan sonra eğer şarj soketinizde bir arıza varsa 60 dakika içerisinde orijinal yedek parçasıyla değişimini yaptırabilirsiniz.

Servimizde yapılan şarj soketi değişimi işlemleri deneyimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Şarj soketi komple bir modül olduğu için değişimi uzmanlık gerektirir ve yalnızca deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde cihazınızda kalıcı hasarlar oluşabilir.

Şarj soketi değişimi yapıldıktan sonra cihazınızın gerekli ölçümleri mutlaka yapılmalı ve şarj olurken çektiği akımın gerekli değerlerde olup olmadığı kontrol edilmelidir. Servisimizde telefonunuza bu testler yapıldıktan sonra size teslim edilir ve 90 gün BlackApple servis garantisinde olur.

Not: Şarj arızalarının bir kısmı anakart üzerindeki şarj entegresinden kaynaklanabilir bunun için servisimizden entegre değişimi hizmeti de alabilirsiniz. Entegre değişimleri için lütfen bilgi alınız.


Açık Servis

Açık olarak dizayn edilmiş servisimizde tüm onarım işlemlerinizi izleyebilir, kullanılan ekipman ve yedek parçaların kalitesini görebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

 

Servisinize gelmeden önce randevu almam gerekir mi?

Servisimizde yapılan işlemler için randevu almanız gerekmez.


Bilgilerimi yedeklemem gerekiyor mu?

Hayır gerekmiyor. Şarj Soketi Değişimi sadece parça değişimi ile yapılan bir işlemdir ve herhangi bir yazılım işlemi gerektirmez. Cihazınızdaki bilgiler nasıl bıraktıysanız o şekilde durur.


iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi yapıldıktan ses problemi yaşar mıyım?

Hayır yaşamazsınız. Şarj değişimi sırasında orijinal yedek parça kullandığımız için cihazınızın hiçbir fonksiyonunda problem yaşamazsınız.


Bize Ulaşın

 Telefon : 0216 360 60 90

 Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy /İstanbul

 Yol tarifi için tıklayın.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun