iPhone XS Max Yan Tuş Değişimi

60 Dakikada Onarım
90 Gün Garanti
Orijinal Yedek Parça
Sertifikalı Teknisyen

Stok kodu: S-1811ON Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

iPhone XS Max yan tuş değişimi için bize ulaşın.

iPhone XS Max Yan Tuş Çalışmıyor

iPhone yan tuşu cihazınızın yere düşmesi, sıvı ile temas etmesi, darbe alması gibi problemlerden dolayı arızalanabilir. Eğer yan tuşunuz çalışmıyorsa tuşunuzun bağlı bulunduğu ribbon flexin değişimi gerekecektir. Servisimize geldiğinizde ya da kargo ile gönderdiğinizde, cihazınızın yan tuşu ribbon flexini orijinal yedek parçası ile 60 dakika içerisinde değiştirip teslim ediyoruz.

iPhone Xs Max Yan Tuş Değişimi


Açık Servis

Açık olarak dizayn edilmiş servisimizde tüm onarım işlemlerinizi izleyebilir, kullanılan ekipman ve yedek parçaların kalitesini görebilirsiniz.


iPhone XS Max yan tuş değişimi yapılırken bilgilerim silinir mi?

Hayır silinmez, yan tuş değişimi sadece parça değişimi ile yapılan bir işlemdir herhangi bir yazılım işlemi gerektirmez. Cihazınızda ki bilgiler nasıl bıraktıysanız o şekilde durur.


iPhone XS Max yan tuş değişimi yapıldıktan sonra tuşun hassasiyetinde sorun yaşarmıyım ?

Hayır yaşamazsınız. Açma kapatma tuşu arızlarını gidermek için orijinal ribbon flex kullanmadığında tuş hassasiyetinde problem olmaktadır. Servisimizde açma kapatma ribbon flex orijinal parçası ile yapıldığı için tuşunuzun hassasiyeti ilk günkü gibi olacaktır.


Servisimize gelene kadar yan tuş yerine AssistiveTouch ile iPhone’u kapatıp açabilirsiniz

Bunun için önce “Ayarlar -> Genel -> Erişilebilirlik” menüsünden AssistiveTouch’ın aktif edilmesi gerekiyor. Sonra da ekranın bir kenarında gözüken ve ekranın istediğimiz yerine taşıyabildiğimiz yuvarlak şekildeki AssistiveTouch seçeneğine tıklıyoruz.

Ardından açılan menüden de “Aygıt” seçeneğine tıklıyoruz. Parmağımızı “Ekranı Kilitle” seçeneği üzerinde basılı tutuyoruz, ta kii ekrana “Kapat” seçeneği gelinceye kadar.Aşağıdaki gibi “Kapat” seçeneği geldikten sonra da zaten artık cihazı kapatmak bildiğiniz gibi (Kapat seçeneğini kenara kaydırıyoruz).


Açma kapatma tuşu çalışmıyor telefonum kapandı nasıl açabilirim ?

Yan tuşu çalışmayan bir iPhone  şarja takıldığında  kendiliğinden açılacaktır. Bunun için isterseniz priz adaptörünüzü, isterseniz bilgisayarınızı, isterseniz de powerbankınızı kullanabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Telefon : 0216 360 60 90

Adres : Bağdat Caddesi Turgay Apartmanı No:348/B Kadıköy / İstanbul

Yol tarifi için tıklayın.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone XS Max Yan Tuş Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun