Hakkımızda

Sektörde kaliteli hizmeti, güvenilir servis anlayışı ve uzun yıllara dayanan deneyimi ile sizlere hizmet veren BlackApple, 1996 yılında Expess iletişim ismi ile özel servis hizmeti vermek , Cep telefonu ve Aksesuarları pazarlamak amacıyla İstanbul Kızıltoprak’ta kuruldu. 2011 yılında Bağdat Caddesi Erenköy Mağazasını açarak özellikle BlackBerry ve iPhone cihazlarının satış, satış sonrası destek ve servis hizmetlerini vermektedir. Firmamız BlackBerry, iPhone, HTC, Nokia, Samsung, Vertu cihazların onarım servis satış satış sonrası destek aksesuar ve yenileme hizmetlerini sürdürmektedir.

Sizlere şunları taahhüt ediyoruz: Daima güvenebileceğiniz bir ortam, Kalitesinden emin olacağınız ürünler, Kaliteye en uygun fiyatlar… Sizlere verdiğimiz hizmeti ve güvenceyi görmeniz için firmamıza davet ediyoruz.
Misyonumuz, ürün yelpazemizi günün getirdiği şartlarda sürekli güncelleyerek teknolojik değişimleri süratli bir şekilde müşterilerimize sunmaktır. sizden aldıgımız güven ve heyecan la yenilikleri daima BlackApple da görebilirsiniz
Firmamız, müşterilerine telefonlarını kişiseleştirmelerine olanak sağlayan Aksesuarlar ve Hızlı Teknik Servis Hizmeti sunmaktadır.